scorecardresearch

islami düğün organizasyonu ve ilahi grubu

24 izlenme
Kategori Müzik
Eklenme Tarihi 2 yıl önce
Dilİngilizce [English]
Açıklama
İslami düğün organizasyonunda sahne alan tasavvuf musikisi sanatçısı sinan topçu okuduğu eserler ile gelen davetlilere ilahi ziyafeti sundu.
Avcılar Cihangir Mahalle Muhtarı Ergün Çoban’ın oğlu Bulut Çoban hayatını Tuğba Gergin ile birleştirdi. Çoban Çiftliği’ndeki düğün törenine katılım ve ilgi yoğun oldu. Mutlu çiftin nikahını Avcılar Belediye Başkanı Handan Toprak Benli kıyarken, şahitliklerini ise Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu ve Cihangir Spor Kulübü Başkanı Adnan Çoban yaptı.
Galatasaray marşı ve formasıyla geldiler
Cihangir Mahalle Muhtarı Ergün Çoban’ın oğlu Bulut Çoban ve Tuğba Gergin’in Çoban Çiftliği Restaurantta gerçekleşen düğün törenine mutlu çift Galatasaray forması ve marşıyla geldiler. Galatasaray Marşının çalınması ile salonda bulunan misafirler büyük coşku yaşadı.
Düğüne Sağlık Bakanı DR. Mehmet Müezzinoğlu, Avcılar Belediye Başkanı DR. Handan Toprak Benli, Başkan Yardımcısı Burçin Baykal, CHP Avcılar ilçe yöneticileri belediye meclis üyeleri, DSP ilçe başkanı Nuri Altun ve yönetim kurulu üyeleri Avcılar amatör spor kulüpleri birliği başkanı Yunus Yıldırım, Avcılar'dakı Amatör spor kulüplerinin başkan ve yöneticileri, AK Parti Avcılar eski ilçe başkanları Gürhan Bilgiç ve Gürsel Balaban, Şoförler Odası Başkanı Kemal Türk, Avcılar CHP eski ilçe Başkanı Cafer Uçak, İYGAD Başkanı Ali Tarakçı, TDH Avcılar ilçe başkanı Tuncay Şamiloğlu, eski meclis üyeleri ve çok sayıda seçkin davetli katıldı.
Müezzinoğlu, ‘biz bir aileyiz’ dedi.
Etiketler